Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Savio

Është emri yt Savio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Syb, Subi, Sibe, Saqib, Shiva, Shiv, Skip, Sekove
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofia, Sabi, Safa, Sofie, Shaba, Svea, Sabah, Shobha
Vlerësimi:
5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Erisa
Facebook:

+/- 7780 Savio's në Facebook. Pozicioni #7198
Kategoritë:Popullore arab emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Savio


Savio ( 107 vjeç) 2019-01-05
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Savio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Savio? Voto për emrin tënd