Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darleane

Është emri yt Darleane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Drilon, Dorlan, Darlan, Darleno
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darlin, Darlene, Darlina, Darline, Darleen, Darolyn, Darylyn, Darlyn
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50 Darleane's në Facebook. Pozicioni #306738
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DarleanePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darleane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darleane? Voto për emrin tënd