Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Darlene

Është emri yt Darlene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Drilon, Dorlan, Darlan, Darleno
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darlin, Darlina, Darline, Darleane, Darleen, Darolyn, Darylyn, Darlyn
Vlerësimi:
5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Skam, Po
Emrat e motrave:Skam, Po
Facebook:

+/- 223965 Darlene's në Facebook. Pozicioni #458
Kategoritë:Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga Darlene


Darlene ( 26 vjeç) 2020-02-24
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Darlene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Darlene? Voto për emrin tënd