Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vladislava

Është emri yt Vladislava? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vladislav
Djem me tinguj të ngjashëm:Vladislav, Vladysllav
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valdislava, Vladyslava
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 610 Vladislava's në Facebook. Pozicioni #48817
Kategoritë:Emrat sllovake - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga VladislavaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vladislava? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vladislava? Voto për emrin tënd