Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Andreea

Është emri yt Andreea? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andri, Andre`, André, Andrei, Amador, Andrew, Antor, Andreo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andra, Amadora, Andria, Andora, Andera, Andriea, Aindrea, Anitra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 186 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 145 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 143 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 144 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 177 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 179 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 42440 Andreea's në Facebook. Pozicioni #1879
Kategoritë:Emrat rumune - Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga AndreeaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andreea? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andreea? Voto për emrin tënd