Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alexia

Është emri yt Alexia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alexius
Djem me tinguj të ngjashëm:Alois, Alessio, Alex, Aalje, Aalk, Aalok, Aales, Ailesh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alesia, Alisa, Alesa, Alyssa, Alessia, Alkas, Alsa, Alaska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 248 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 186 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 186 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 187 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 236 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 232 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 38325 Alexia's në Facebook. Pozicioni #2015
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga AlexiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alexia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alexia? Voto për emrin tënd