Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rania

Është emri yt Rania? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 174 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 110 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 110 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 110 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 155 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 153 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 60370 Rania's në Facebook. Pozicioni #1430
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 francez emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat popullore në Pakistan - Popullore italian emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga RaniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rania? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rania? Voto për emrin tënd