Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dilara

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dilara.
Është emri yt Dilara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dashnor
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dollar, Dilawar, Delair, Dler, Dilaawar, Dlawer, Dilawer, Dalair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dillara, Dalire, Dilare, Dillary, Dialer, Dilery, Dalr, Dulari
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo, Dilara, Lali, Lara
Emrat e vëllezërve:Joo, Jo Skam
Emrat e motrave:Jo Skam
Facebook:

+/- 4845 Dilara's në Facebook. Pozicioni #10464
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Popullore fa emrat vajzë - Popullore turk emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Vështirë për të kujtuar emrat
Komente nga Dilara


Dilara ( 13 vjeç) 2015-12-29
jo
Diara 2016-05-18
Me duhet te gjej sr çfar kuptimi ka emri diara jam9 muaj tani do Lind me duhet te gjer emer diara me pelqen shum pot dua ta di a esh emer Muslim an a Jo she kuptimin
Erilona 2019-09-16
Me pelqen shum

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dilara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dilara? Voto për emrin tënd