Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Polina

Është emri yt Polina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Paulina.
Variante:Полина
Djem me tinguj të ngjashëm:Paulin, Philon, Pellam, Palaemon, Paulino, Phelan, Pellean, Pilan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pavlina, Paolina, Paulene, Palma, Pauline, Pauleen, Pollyanna, Pleun
Vlerësimi:
4.5/5
yje 69 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 64 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 64 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11320 Polina's në Facebook. Pozicioni #5353
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga PolinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Polina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Polina? Voto për emrin tënd