Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Carla

Është emri yt Carla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Charles
Djem me tinguj të ngjashëm:Carl, Charly, Carlo, Carroll, Cirilo, Carlyle, Carel, Carolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerelia, Caril, Cirilla, Coralia, Coral, Carlee, Carol, Carley
Vlerësimi:
4.5/5
yje 400 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 265 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 263 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 258 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 379 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 374 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 320020 Carla's në Facebook. Pozicioni #356
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Top 100 Catalonian emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga CarlaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Carla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Carla? Voto për emrin tënd