Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Genoveva

Është emri yt Genoveva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Genovefa
Djem me tinguj të ngjashëm:Gamba, Gjanf, Gambo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Genoveffa, Geneva, Geneve, Genowefa, Genevie, Geneviève, Genova, Gimbya
Vlerësimi:
4/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2790 Genoveva's në Facebook. Pozicioni #16095
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga GenovevaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Genoveva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Genoveva? Voto për emrin tënd