Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Geneva

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Geneva.
Është emri yt Geneva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I frytshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gamba, Gjanf, Gambo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Genoveffa, Genoveva, Geneve, Genowefa, Genevie, Geneviève, Genova, Gimbya
Vlerësimi:
5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 24795 Geneva's në Facebook. Pozicioni #2863
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GenevaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geneva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geneva? Voto për emrin tënd