Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Genoveffa

Është emri yt Genoveffa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gamba, Gjanf, Gambo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Genoveva, Geneva, Geneve, Genowefa, Genevie, Geneviève, Genova, Gimbya
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Genoveffa's në Facebook. Pozicioni #164676
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GenoveffaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Genoveffa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Genoveffa? Voto për emrin tënd