Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gamba

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gamba.
Është emri yt Gamba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luftëtar
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gjanf, Gambo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Genoveffa, Genoveva, Geneva, Geneve, Genowefa, Genevie, Geneviève, Genova
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 220 Gamba's në Facebook. Pozicioni #102480
Kategoritë:Emrat e Afrikës
Komente nga GambaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gamba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gamba? Voto për emrin tënd