Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zarina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zarina.
Është emri yt Zarina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zerrin, Zereen, Zoreena, Zorian, Zoram, Zorion, Zeroun, Zoran
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zerina, Zarema, Zera`im, Zurina, Zurine, Zorana, Zorina, Zareen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 104 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 63 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 90 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 91 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14180 Zarina's në Facebook. Pozicioni #4473
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga ZarinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zarina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zarina? Voto për emrin tënd