Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zorian

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zorian.
Është emri yt Zorian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i lumtur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zerrin, Zereen, Zoreena, Zoram, Zorion, Zeroun, Zoran, Zoriana
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zerina, Zarema, Zera`im, Zurina, Zurine, Zorana, Zorina, Zareen
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Zorian's në Facebook. Pozicioni #166199
Kategoritë:Top 100 polonisht emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga ZorianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zorian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zorian? Voto për emrin tënd