Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Corina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Corina.
Është emri yt Corina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:virgjëreshë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Cora
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirino, Carmine, Ciceron, Crom, Corwin, Coran, Cesarino, Charan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carina, Caron, Cheron, Carmen, Carmina, Charmian, Cyrene, Carona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 86 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 42030 Corina's në Facebook. Pozicioni #1899
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga CorinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Corina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Corina? Voto për emrin tënd