Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cosmina

Është emri yt Cosmina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cono, Coen, Cosimo, Chann, Cosmo, Cham, Cowan, Coyan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cianna, Ciana, Canan, Caciana, Cianni, Cana, Cwene, China
Vlerësimi:
4/5
yje 77 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 75 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1965 Cosmina's në Facebook. Pozicioni #20844
Kategoritë:Emrat rumune - Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga CosminaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cosmina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cosmina? Voto për emrin tënd