Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mihaela

Është emri yt Mihaela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Michael
Djem me tinguj të ngjashëm:Mael, Manuel, Manlio, Mull, Manel, Manual, Millo, Manolo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Manuela, Malia, Mali, Meli, Mila, Milla, Molly, Mela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 144 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 100 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 100 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 100 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 139 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 140 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28490 Mihaela's në Facebook. Pozicioni #2570
Kategoritë: - Emrat rumune - Top 100 rumun emrat - Top 100 slloven emrat - Top 100 italian emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga MihaelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mihaela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mihaela? Voto për emrin tënd