Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cataleya

Është emri yt Cataleya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cathal, Cedl, Costello, Castle, Cadel, Costel, Cuddle, Castiel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Catlee, Cattleya, Castalia, Citlalli, Cately, Citlali, Catalea, Chatlie
Vlerësimi:
5/5
yje 129 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 109 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 108 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 108 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 117 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 117 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Cataleya's në Facebook. Pozicioni #837027
Kategoritë:Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga CataleyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cataleya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cataleya? Voto për emrin tënd