Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Castiel

Është emri yt Castiel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cathal, Cedl, Costello, Castle, Cadel, Costel, Cuddle, Castel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Catlee, Cattleya, Cataleya, Castalia, Citlalli, Cately, Citlali, Catalea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 87 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 76 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 76 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 500 Castiel's në Facebook. Pozicioni #56604
Kategoritë:Popullore italian emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga CastielPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Castiel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Castiel? Voto për emrin tënd