Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Castle

Është emri yt Castle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cathal, Cedl, Costello, Cadel, Costel, Cuddle, Castiel, Castel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Catlee, Cattleya, Cataleya, Castalia, Citlalli, Cately, Citlali, Catalea
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3405 Castle's në Facebook. Pozicioni #13785
Kategoritë:
Komente nga CastlePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Castle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Castle? Voto për emrin tënd