Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Cedl

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Cedl.
Është emri yt Cedl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:vizualisht paaftë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cathal, Costello, Castle, Cadel, Costel, Cuddle, Castiel, Castel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Catlee, Cattleya, Cataleya, Castalia, Citlalli, Cately, Citlali, Catalea
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CedlPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cedl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cedl? Voto për emrin tënd