Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nadira

Është emri yt Nadira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nadir
Djem me tinguj të ngjashëm:Nadir, Nader, Nandor, Noah Andrew, Nathar, Nathair, Neider, Nathir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadra, Nadire, Nudar, Nidori, Nidra, Natara, Nathaira, Nathara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 49 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6955 Nadira's në Facebook. Pozicioni #7893
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga NadiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nadira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nadira? Voto për emrin tënd