Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nader

Është emri yt Nader? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nadir
Djem me tinguj të ngjashëm:Nadir, Nandor, Noah Andrew, Nathar, Nathair, Neider, Nathir, Nathaar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nadra, Nadire, Nudar, Nadira, Nidori, Nidra, Natara, Nathaira
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 37875 Nader's në Facebook. Pozicioni #2029
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore italian emrat boy
Komente nga NaderPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nader? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nader? Voto për emrin tënd