Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zorica

Është emri yt Zorica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:zora
Djem me tinguj të ngjashëm:Zacarias, Zacharias, Zagorka, Zacharjasz, Zjors, Zwerus, Zerika, Zarko
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zorka, Zecaras, Zeresh, Zuraiz, Zarqa, Zharik, Zharick, Zureyka
Vlerësimi:
4/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6675 Zorica's në Facebook. Pozicioni #8138
Kategoritë: - Emra sllav - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga ZoricaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zorica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zorica? Voto për emrin tënd