Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Iana

Është emri yt Iana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ian, Ino, Ioan, Iohanan, Iniyan, Ihan, Ioann, Inno
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ina, Inna, Inaya, Ine, Iin, Iyony, Iona, Iyem
Vlerësimi:
4.5/5
yje 60 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 58 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3140 Iana's në Facebook. Pozicioni #14679
Kategoritë:Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga IanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iana? Voto për emrin tënd