Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Milica

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Milica.
Është emri yt Milica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Hiri i Perëndisë
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Emilia
Variante:Milka
Djem me tinguj të ngjashëm:Malik, Melos, Melis, Milos, Miles, Moloch, Myles, Milas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melisa, Malika, Melika, Melissa, Monalisa, Melisa Öykü, Melosa, Malzk
Vlerësimi:
4.5/5
yje 131 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 127 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 125 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28810 Milica's në Facebook. Pozicioni #2539
Kategoritë: - Emrat sllovake - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga MilicaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Milica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Milica? Voto për emrin tënd