Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sephora

Është emri yt Sephora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Saverio, Schaeffer, Schaffer, Spiro, Sabir, Sofer, Spyro, Saber
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sibora, Safira, Sapphire, Sifra, Sabra, Sapphira, Saphir, Sappir
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1210 Sephora's në Facebook. Pozicioni #29736
Kategoritë:Emrat Hebreje - Popullore rumun emrat vajzë
Komente nga SephoraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sephora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sephora? Voto për emrin tënd