Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Spiro

Është emri yt Spiro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Spyro
Djem me tinguj të ngjashëm:Saverio, Schaeffer, Schaffer, Sabir, Sofer, Spyro, Saber, Savir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sibora, Safira, Sapphire, Sifra, Sabra, Sephora, Sapphira, Saphir
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4330 Spiro's në Facebook. Pozicioni #11414
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga SpiroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Spiro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Spiro? Voto për emrin tënd