Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Spyro

Është emri yt Spyro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Spyridon
Variante:Spiro
Djem me tinguj të ngjashëm:Saverio, Schaeffer, Schaffer, Spiro, Sabir, Sofer, Saber, Savir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sibora, Safira, Sapphire, Sifra, Sabra, Sephora, Sapphira, Saphir
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 975 Spyro's në Facebook. Pozicioni #34774
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga SpyroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Spyro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Spyro? Voto për emrin tënd