Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sapphire

Është emri yt Sapphire? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Saverio, Schaeffer, Schaffer, Spiro, Sabir, Sofer, Spyro, Saber
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sibora, Safira, Sifra, Sabra, Sephora, Sapphira, Saphir, Sappir
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7925 Sapphire's në Facebook. Pozicioni #7102
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga SapphirePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sapphire? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sapphire? Voto për emrin tënd