Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Saverio

Është emri yt Saverio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Xaverius
Djem me tinguj të ngjashëm:Schaeffer, Schaffer, Spiro, Sabir, Sofer, Spyro, Saber, Savir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sibora, Safira, Sapphire, Sifra, Sabra, Sephora, Sapphira, Saphir
Vlerësimi:
3.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1865 Saverio's në Facebook. Pozicioni #21647
Kategoritë:Emra italiane - Emrat Top1000 amerikanë në 1914
Komente nga SaverioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Saverio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Saverio? Voto për emrin tënd