Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lilia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lilia.
Është emri yt Lilia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Liliya
Djem me tinguj të ngjashëm:Leo, Lele, Lyle, Lewy, Lee, Loi, Lowell, Louie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lea, Lule, Leila, Layla, Leah, Laila, Lei, Le
Vlerësimi:
4.5/5
yje 112 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 78 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 106 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 105 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 33130 Lilia's në Facebook. Pozicioni #2255
Kategoritë:Emrat sllovake - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore francez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga LiliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lilia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lilia? Voto për emrin tënd