Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dorinda

Është emri yt Dorinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Durand, Diarmuid, Durante, Drummond, Dermid, Dermot, Durant, Diarmad
Vajza me tinguj të ngjashëm:Drinda, Dhea Rahmawati, Darmawati, Duranda, Dorenda, Darnetta, Dorinthe, Dharmayanti
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5945 Dorinda's në Facebook. Pozicioni #8922
Kategoritë:
Komente nga DorindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dorinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dorinda? Voto për emrin tënd