Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zelia

Është emri yt Zelia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Solenne
Djem me tinguj të ngjashëm:Zolia, Zoila, Zila, Zulu, Zjuul, Zoello, Zoilo, Zachely
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zoel, Zola, Zel, Zeliha, Zali, Zoelle, Zula, Zoelie
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Zeli
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1865 Zelia's në Facebook. Pozicioni #21635
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Zelia


Zelia ( 18 vjeç) 2019-08-25
Dua qe ta di kuptimin e emrit tim!
Zelia ( 18 vjeç) 2019-08-25
Dua qe ta di kuptimin e emrit tim!
Zelia ( 18 vjeç) 2019-08-25
Dua qe ta di kuptimin e emrit tim!
Zelia ( 18 vjeç) 2019-08-25
Dua qe ta di kuptimin e emrit tim!

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zelia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zelia? Voto për emrin tënd