Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zola

Është emri yt Zola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zolia, Zoila, Zila, Zulu, Zjuul, Zoello, Zoilo, Zachely
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zoel, Zel, Zeliha, Zali, Zoelle, Zula, Zoelie, Zeal
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4985 Zola's në Facebook. Pozicioni #10224
Kategoritë:Emrat meksikan - Emrat e shkurtër
Komente nga ZolaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zola? Voto për emrin tënd