Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lionel

Është emri yt Lionel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonel, Lionell, Lemuel, Linly, Lyonel, Lonnell, Limuel, Lionello
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonela, Lanelle, Leonella, Leonila, Linieli, Lynelle, Leunelle, Lloumila
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50975 Lionel's në Facebook. Pozicioni #1627
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore sllovak emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1900
Komente nga LionelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lionel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lionel? Voto për emrin tënd