Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lynelle

Është emri yt Lynelle? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonel, Lionel, Lionell, Lemuel, Linly, Lyonel, Lonnell, Limuel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonela, Lanelle, Leonella, Leonila, Linieli, Leunelle, Lloumila, Lianlli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4420 Lynelle's në Facebook. Pozicioni #11233
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LynellePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lynelle? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lynelle? Voto për emrin tënd