Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lonnell

Është emri yt Lonnell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonel, Lionel, Lionell, Lemuel, Linly, Lyonel, Limuel, Lionello
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonela, Lanelle, Leonella, Leonila, Linieli, Lynelle, Leunelle, Lloumila
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1015 Lonnell's në Facebook. Pozicioni #33774
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LonnellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lonnell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lonnell? Voto për emrin tënd