Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Meiki

Është emri yt Meiki? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mike, Micah, Mak, Max, Miche, Mika, Mickey, Minas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Megi, Mei-Xiu, Meg, Mica, Mikea, Meja, Muge, Monica
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Poci
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo, Po
Facebook:

+/- 220 Meiki's në Facebook. Pozicioni #101995
Kategoritë:
Komente nga Meiki


Meiki ( 5 vjeç) 2021-04-14
Me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Meiki? Voto për emrin tënd


Është emri yt Meiki? Voto për emrin tënd