Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Andolina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Andolina.
Është emri yt Andolina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I panjohur
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ahmad Dahlan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Andelina, Andeloanne, Ahmet Ilhan
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Dolina
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Gresa, Jo
Facebook:

+/- 30 Andolina's në Facebook. Pozicioni #464416
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga Andolina


Andolina ( 41 vjeç) 2020-01-25
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Andolina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Andolina? Voto për emrin tënd