Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Renald

Është emri yt Renald? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Reinout
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinaldo, Ronald, Romualdo, Reynaldo, Reinhold, Ronaldo, Renaldo, Reynald
Vajza me tinguj të ngjashëm:Romilda, Romelda, Renilde, Renilda, Romilde, Renild, Ranalt, Ronalda
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Buci
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo, Enxhi, Po
Facebook:

+/- 2315 Renald's në Facebook. Pozicioni #18438
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Renald


Renald ( 30 vjeç) 2019-06-10
JO

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Renald? Voto për emrin tënd


Është emri yt Renald? Voto për emrin tënd