Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Viera

Është emri yt Viera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ver, Vere, Veer, Viper, Viorea, Vibhor, Vavro, Varro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vera, Var, Vir, Vyra, Vear, Vara, Vavara, Vira
Vlerësimi:
4.5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2210 Viera's në Facebook. Pozicioni #19100
Kategoritë:Emrat Çeke - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga VieraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Viera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Viera? Voto për emrin tënd