Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yvette

Është emri yt Yvette? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ivo
Variante:Yvet, Ivet, Ивет
Djem me tinguj të ngjashëm:Yepheth, Yaphet, Yft, Yvet, Yefet, Yefta, Yevadu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yovita, Yaffit, Yvettia, Yvety, Yveta, Yvetta, Yvett, Ybette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 117 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 104 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 104 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125290 Yvette's në Facebook. Pozicioni #784
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë
Komente nga YvettePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yvette? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yvette? Voto për emrin tënd