Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dafinus

Është emri yt Dafinus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:David
Djem me tinguj të ngjashëm:Divyanshu, Devansh, Divonzi, Dévinjo, Daphnis, Divinjo, Davinus, Divanshu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Devanshi, Dafinka, Difa Nazwa, Devansha, Daphenice, Diệp Hồng, Divyanca, Deepanshi
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Dafinus's në Facebook. Pozicioni #3800825
Kategoritë:
Komente nga DafinusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dafinus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dafinus? Voto për emrin tënd