Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Davinus

Është emri yt Davinus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:David
Djem me tinguj të ngjashëm:Divyanshu, Dafinus, Devansh, Divonzi, Dévinjo, Divinjo, Daphnis, Divanshu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Devanshi, Dafinka, Difa Nazwa, Devansha, Daphenice, Diệp Hồng, Divyanca, Deepanshi
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Davinus's në Facebook. Pozicioni #3773044
Kategoritë:
Komente nga DavinusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Davinus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Davinus? Voto për emrin tënd