Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Davy

Është emri yt Davy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:David
Djem me tinguj të ngjashëm:Dafi, Dave, Davi, Dov, Duy Bảo, Daffa, Duff, Dovev
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dava, Devi, Dova, Deva, Debi, Duva, Divia, Defi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 42 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15405 Davy's në Facebook. Pozicioni #4182
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat e shkurtër - Popullore fund emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1956 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga DavyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Davy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Davy? Voto për emrin tënd