Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dawid

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dawid.
Është emri yt Dawid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I dashur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:David
Djem me tinguj të ngjashëm:Dod, Dio, Dewitt, Doe, Dud, Dewey, Dai, Dawud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dea, Doa, Duaa, Dita, Didi, Dia, Dhea, Di
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5455 Dawid's në Facebook. Pozicioni #9559
Kategoritë:Emrat polish - Top 100 polonisht emrat - Popullore polonisht emrat boy - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga DawidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dawid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dawid? Voto për emrin tënd