Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dewi

Është emri yt Dewi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:David
Djem me tinguj të ngjashëm:Dod, Dio, Dewitt, Doe, Dud, Dewey, Dawud, Dai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dea, Doa, Duaa, Dita, Didi, Dia, Dhea, Di
Vlerësimi:
4.5/5
yje 397 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 200 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 203 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 201 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 344 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 350 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 78105 Dewi's në Facebook. Pozicioni #1144
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 indonezian emrat - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore indonezian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga DewiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dewi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dewi? Voto për emrin tënd